facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

19 februari: Tienerdienst

Zondag 19 februari hebben we weer een tienerdienst 
We beginnen om 9.30 uur, en het is in het Nieuwe Kerk Centrum (Nieuwe Boteringestraat 1-15).

Erik Postma, CU Team

 

verwonderen22 januari: Tienerdienst in het NKC.

In deze tienerdienst hebben we het gehad over de campagne Geloven doe je in de kerk. 
We hebben de jongeren de zes stellingen voor gedragen en besproken. En we hebben besproken waar de jongeren aan dachten bij het woord kerk. We hebben filmpjes laten zien waar in verteld werd wat anderen van de kerk vonden en waarom mensen naar de kerk gaan. Dit gaf weer genoeg gesprekstof waardoor het uurtje vliegensvlug voorbij ging.

Erik Postma, CU-Team