facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

NieuweKerkCentrumCU dienst 

Zondag 20 november gaan we eindelijk weer van start met de CU dienst Wel in een andere vorm dan jullie gewend zijn.Dit jaar gaan wij samen met de jeugd van de Fontijn en de Nieuwekerk de CU dienst voort zetten maar dan in het Nieuwe kerkelijk centrum.Ook de tijd is anders dan voor heen. We beginnen om 9:30 omdat dan ook de gezamenlijke dienst van de gemeente begint. Maar we houden wel de 3de zondag van de maand vast. Hoop jullie allemaal weer te zien op zondag 20 November in het Nieuwe Kerkelijk Centrum om half 10

Groeten Erik en Harold