facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Fout
  • [sigplus] Ernstige fout: Afbeeldingsmap moet een een relatief pad vanaf de basis map van de afbeeldingen zijn.

[sigplus] Ernstige fout: Afbeeldingsmap moet een een relatief pad vanaf de basis map van de afbeeldingen zijn.

Tienerdienst.

Zondag 7 februari zijn wij met de jongeren van de Bron naar de Fontijn geweest om daar de tiener dienst van de Fontijn bij te wonen. Na met elkaar kennis gemaakt te hebben, hebben wij aan elkaar verteld hoe wij de tiener dienst / cu dienst deden. Daarna hebben we het over de 2 van de tien geboden gehad: "Heb god lief" en "heb u naaste lief", dit gaf genoeg stof om over na te denken en over te spreken. Tot slot hebben we nog de bijbel quiz gespeeld Ook dit was weer een leuke kennismaking en hopen in de toekomst meer met elkaar te gaan samenwerken. De eerste gelegenheid om elkaar weer te ontmoeten is bij ons op 21 februari wanneer wij weer onze CU dienst houden in de Bron.

Wim-Rien Harold en Erik

{gallery}2016/tienerdienst 7 februari{/gallery}