facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Verslag van de CU dienst van 20 december 2015 

CU 20151220 001Zondag 20 December hadden we weer een CU dienst. Kerst wordt al vaker een feest van eten, gezelligheid, samen zijn, kadootjes of vakantie.Maar waarom was kerst ook al weer? wat gingen we dan herdenken / vieren? We hebben de jongeren een sobere feestmaal gegeven en gevraagd wat ze hier van vonden. Onze jeugd is erg netjes of netjes opgevoed en zeiden allemaal dat dit ook wel een OK maaltijd was. We hebben ze 2 filmpjes laten zien: 1 over hoe kerst tegenwoordig op de TV wordt voorgestel en beleeft.
https://www.youtube.com/watch?v=CzCR9lkTXH0&list=RDrRB1TjbB_XM&index=3

En een filmpje over de drukke tijden waar in we leven en waar we weinig tijd voor elkaar lijken te hebben.
https://www.youtube.com/watch?v=V6-0kYhqoRo 
Deze filmpje deed genoeg gesprek stof op waaien en werden even weer bepaald dat we niet moeten verzuipen in de 24 uurs economie. Daarna hebben we de dienst met een kerst krans en vrolijke kerst nummers afgesloten.
Iedereen een goed uitende toe gewenst Wim-Rien, Harold en Erik

CU 20151220 002

CU03