facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Voedselbankactie jeugd

voedselbankactie 27  11 201501763Op vrijdagavond 27 november organiseerden de jongeren van de Bron, de Martinikerk en de Nieuwe Kerk een inzameling voor de Voedselbank. In kleine groepen hebben zij voedsel en andere levensmiddelen ingezameld bij vier supermarkten in de stad. De opbrengst van de actie was maar liefst 32 volle kratten! Na afloop van de inzameling hebben de jongeren met elkaar gegeten in het Pand. Het was een heel gezellige avond, en alle jongeren en vrijwilligers die hebben meegeholpen worden ontzettend bedankt!
Groeten Betsy, Harold, Wim-Rien en Erik

Bekijk hier de andere foto's