facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

tienerdienstTienerdienst,

Jongeren van de middelbare school leeftijd hebben hun eigen viering op een hedendaagse wijze en deze wordt gehouden als we de gezamenlijke viering hebben van de 3 gemeenten. Voor heen zaten we in het NKC gebouw maar sinds februari hebben we de zolder van de ‘oude’ kosters woning zo ver om hier de tienerdienst te kunnen houden. Hierdoor zitten de jongeren weer een stukje dichter bij de gemeente en kunnen we het licht van uit de kerk mee krijgen naar de tienerdienst.
Voor deze verbouwing hebben veel vrijwilligers mee geholpen en via deze weg wil wij deze mensen dan ook bedanken die het mogelijk hebben gemaakt om deze ruimte om te bouwen voor een plek voor de jongeren.
Dit seizoen hebben we nog de volgende data dat we weer een tienerdienst houden:
Dit zijn zondag 28 April, 19 Mei en 16 juni.
Groeten Harold Admiraal, Jaap Stellingwerf en Erik Postma