facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

spaardoosjeJongerenviering 15 april 2018

Zondag 15 april hadden we weer een CU-dienst (spreek uit: see you) in het Nieuwe Kerk Centrum, waarbij voor het eerst Kees van den Ende in de begeleiding meedeed. Wij hebben het gehad over de doop omdat dit mooi aansloot bij de kerkdienst waarin een paar kinderen gedoopt werden. Ook hebben we onze nieuwe kaars die we met Pasen hebben gekregen aangestoken en besproken: wat het symbool van deze kaars is en dat de doop en Pasen veel overeenstemming hebben met elkaar. Ook hebben we de spaardoosjes van de Kerk-in-actie ingezameld en daarmee een bedrag van 20,09 euro op gehaald. Met de jongeren hebben we gestemd naar welk doel van het 40-dagenproject dit moest gaan. De jongeren hebben besloten dat het naar KiA-project nummer 5 “geen kinderarbeid in de textielindu-strie” moest gaan. De volgende CU-dienst is niet in mei i.v.m. Pinksteren, maar op zondag 17 juni. Wel is er in de Fon-tein op zondag 6 mei een tienerdienst waar je ook naar toe kunt gaan. En voor de jongeren die in het examenjaar zit-ten, veel sterkte, de komen de tijd!
Erik Postma