facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Na (en voor) de dienst...

We hebben het enkele keren over het boek Ruth gehad. Één en al gerechtigheid met hulp van de Joodse wetten, daarin wordt veel over de zorg voor de weduwe, wees en vreemdeling gesproken. En bij Ruth werd die “ingelost”.
Hoe wrang is het dan, dat je boos en verdrietig wordt van onrechtvaardigheid dichtbij, in ons land dat gegrond is op Christelijke waarden.
Onze krantenbezorger, afkomstig uit het onrustige en onveilige Mali, woont hier al 7 jaar, spreekt onze taal, maar is nu op transport gesteld naar een kamp in Italië. Zoiets hoorden we 75 jaar geleden...
Wanneer gaat eindelijk de politiek duidelijk keuzes maken, met mededogen? Daarbij mogen harde en duidelijke afspraken, die misschien weer nieuwe reacties opwerpen. Maar geen 7 jaar wachten en dan alsnog naar een kamp worden gestuurd.
We zullen ‘ze’ nog hard nodig hebben door de vergrijzing.......
Hij bezorgde de krant tot de laatste dag TROUW, en heette Abour.
Jan en Tineke Knot