facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Meditatie weer van start in de kerkzaal.

Vanaf maandag 28 september hopen we weer bij elkaar te komen in de kerkzaal voor de meditatie. Het zal wel wat anders gaan. Je moet van tevoren aangeven via de mail of je komt en er is vooraf geen inloop met thee en koffie in de foyer. We beginnen om 20.00 en gaan direct de kerkzaal en de stilte in. Om 21.00 sluiten we af en gaan huiswaarts. In principe komen we weer als vanouds samen, op de tweede en de vierde maandagavond. De laatste wordt daarbij ook online uitgezonden via de link naar het YouTube-kanaal van de Bron.
Da. Alberte van Ess