facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Wisselingen in pastoraat

Na lange tijd zijn we als pastoraatsgroep eindelijk weer eens echt fysiek bij elkaar geweest in de kerk-zaal van de Bron. We hebben ervaringen uitgewisseld wat betreft de coronatijd. We begonnen de vergadering met de gelofte van geheimhouding, afgelegd door Antje Graaff, die de pastoraatsgroep komt versterken. Of eigenlijk moet ik zeggen, dat al enige tijd doet. Ze zei dan ook volmondig ja.
Aan het einde van de vergadering namen we afscheid van Paul van Zwieten, na jarenlange trouwe dienst. De ledenadministratie Scipio heeft hij overgedragen aan Idso Wiersma