facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Gezocht: beheerder gebruik en verhuur de Bron

Om het gebruik van de Bron te coördineren en zaken rond de verhuur van de diverse ruimtes te regelen is de werk-groep financiën, die ook verantwoordelijk is voor het beheer van de Bron, op zoek naar een “beheerder verhuur”. We zoeken daarvoor iemand die niet alleen buiten de gangbare werkuren, maar ook op werkdagen overdag beschikbaar is om bij verhuur toegang te verlenen tot de Bron en de verhuur te begeleiden. Bij grotere evenementen kan een beroep worden gedaan op een groep vrijwilligers van het verhuurteam. Lijkt het je leuk om deze functie in te vullen en/of wil je meer informatie, neem dan contact op via e-mail  of per telefoon (050) 5491067.
Gerard AB, Kerkrentmeester.