facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

buitenkoffiekan2Een nieuwe vorm van kerk-zijn

Wil je meedenken over nieuwe vormen van kerk-zijn?
Zoals gemeld gaan we weer van start met diensten in De Bron. De ‘dienst der ontmoeting’ is normaal gesproken een belangrijk onderdeel, denk daarbij aan het koffiedrinken na de dienst, het bijpraten etc. Vanwege de coronadreiging zijn dat allemaal zaken die niet mogelijk zijn. Ook activiteiten als de spulle-tjesmarkt, het projectkoor, het movie-maal en noem maar op zijn om dezelfde reden voorlopig niet mo-gelijk. Alle werkgroepen gaan nadenken over manieren waarop we toch met elkaar verbonden kunnen blijven. Heb je ideeën en/of wil je meedenken over de vraag hoe we in deze bizarre tijd een verbonden gemeente kunnen zijn, stuur dan een berichtje naar het secretariaat.
Nynke van Ravels