facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Serie bijbelboek Ruth in augustus en september

Aansluitend aan de zomervieringen willen we in vier zondagen het bijbelboek Ruth aan de orde laten komen. Het bijbelboek bestaat ook uit vier hoofdstukken, dus de indeling is gauw gemaakt. Op 23 augustus hoofdstuk 1, met da. Alberte van Ess als voorganger, op 30 augustus hoofdstuk 2, met als voorgangers Jan Bos en Harm van de Berg, op 6 september hoofdstuk 3 geleid door de oecumenische werkgroep en op 13 september het laatste 4e hoofdstuk met als voorganger da. Alberte van Ess.