facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

eisse BakkerEisse Bakker 1933 – 2019

Op 11 april 2019 is Eisse Bakker overleden. Hij is 85 jaar geworden. Zeker voor de oudere Bronner is Eisse een begrip. In de Beijumse tijd is Eisse geruime tijd penningmeester geweest en als zodanig lid van de werkgroep financiën van De Bron. Hij deed dit werk op zijn eigen wijze, streng doch rechtvaardig. Eisse was een uiterst betrokken man, niet allen bij De Bron, maar ook bij de stedelijke, de landelijke kerk en bij de politiek. De Bron is in 1980 begonnen als Samen op Weg gemeente terwijl de stad nog volop in het proces van samengaan was. In financieel opzicht was hij een gezaghebbende voorloper. Je kon altijd bij hem terecht met vragen, daar nam hij de tijd voor. In de eredienst is een kaars aangestoken voor Eisse om hem te gedenken. Het licht brandde ook voor zijn vrouw Ina, voor goede moed in de komende, moeilijke tijd. Eisse is letterlijk en figuurlijk van onschatbare waarde geweest voor De Bron.

Ruud van Erp