Popup login module

facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Adres PKN wijkgemeente De Bron

Bentismaheerd 1a. 9736 EA Groningen
Tel: 050-5420044

Zie voor meer informatie ook onze "Contact" pagina.

    

Zondag 22 april


Voorganger da Alberte van Ess
Na de dienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten onder het genot van een kop koffie of thee.


Gemeenteoploop op 22 april.


Om nu alvast in uw agenda te noteren: Op zondag 22 april a.s. zal er na de dienst in de Bron weer een Gemeentoploop worden gehouden. We zullen elkaar bijpraten over de stand van zaken in de Bron als wijkgemeente en als onderdeel van de Protestantse Gemeente Groningen-Noord. Alvast van harte uitgenodigd!


inlia

Kaarsenestafette in de kerken


Beste vrienden en vriendinnen,
We dragen dit voorjaar een bijzonder licht aan elkaar over, van kerk tot kerk!
2018 is voor ons allen een bijzonder jaar; 30 jaar geleden werd het Charter van Groningen opgesteld en ondertekend door vele honderden - meer dan duizend - geloofsgemeenschappen. Zij, jullie, kozen ervoor om niet weg te kijken van de noden van de vreemdeling in hun poorten.

Lees hier alle verdere informatie