Popup login module

facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Adres PKN wijkgemeente De Bron

Bentismaheerd 1a. 9736 EA Groningen
Tel: 050-5420044

Zie voor meer informatie ook onze "Contact" pagina.

    

moderamen

Terugblik jubileum “40 jaar De Bron”


Op 21 februari was het zo ver. Met een feestelijke avond stonden we stil bij 40 jaar “De Bron”.
Maar we bleven zeker niet de hele avond stil. Voorzitter Nynke van Ravels en spreekstalmeester Ruud van Erp memo-reerden gedenkwaardige en ook veel grappige voorvallen uit onze geschiedenis, en de verschillende werkgroepen ga-ven met liederen en sketches acte de presence. Werkgroepen? Ja, onze eerste echt beroepen predikante Anneke Geense introduceerde begin 80-er jaren het organisatiemodel van de ‘omgekeerde piramide’. Werkgroepen verrich-ten in Beijum het meeste werk èn spelen een grote rol in het beleid. Vanuit elke werkgroep zit iemand in de kerken-raad. Het lag voor de hand dat de werkgroepen ook nu van zich lieten horen. Veertig jaar is lang geleden, misschien moeten we liever vóóruit kijken? Het was goed om toch even stil te staan bij onze oude wortels en hoe daaraan ook nu nog groeikracht ontspruit.

lees hier alle verdere informatie